Koupelnové studio

Ergonomie v koupelně | Požadavky kladené na WC

Společnost MIJAVA s.r.o. vám nabízí kompletní služby v oblasti koupelnového studia. Jsme schopni vám poradit a pomoci zařídit prostor, který je určen k očistě i k relaxaci. Od roku 1998 obchodujeme s kompletním sortimentem firmy LASSELSBERGER a.s., který zahrnuje všechny produkty potřebné pro dokonalou pokládku keramických materiálů.

Koupelna, to je především pohodlí

Chcete se ve své koupelně pohybovat pohodlně? Svěřte její návrh a realizaci do rukou profesionálů ve společnosti MIJAVA s.r.o. Aby koupelna sloužila své funkci, a to nejenom té relaxační, je potřeba, aby vše bylo zařízeno podle praxí osvědčených pravidel. Vše má své místo a musí být předem důkladně a důsledně promyšleno.

Koupelna to je i toaleta

Toaleta patří ke standardnímu vybavení dnešní koupelny, ať již jako samostatná místnost či jako součást koupelny. Také při zařizování toalety je nutno dodržovat jistá pravidla:

  • Vstup na toaletu by neměl být z obytných prostor
  • Minimální prostor 80x110 cm
  • Hladké a snadno udržovatelné povrchy napomáhají lepší hygieně

Koupelna odráží vkus, povahu i životní styl majitele

Koupelna je sice nejmenší, ale možná nejsložitější místností v každém bytě. Tvář a celkovou náladu koupelny bezpochyby ztvárňuje obklad. I tady se projevují různé módní trendy, kde vedou.

Koupelna a její vybavení

Výběr sanity je skutečně obrovský a každý si určitě přijde na své. Jediné, co vás bude ve vašem výběru omezovat je velikost vaší koupelny. Záležet byste si měli dát i na výběru nábytku a doplňků, které by měly být vybrány podle kvality materiálu, nikoliv podle ceny. V koupelně je dosti vlhko, takže materiály musí být vodě odolné. Vlhkost koupelny může pozitivně ovlivnit přítomnost okna.

Koupelna od našich profesionálů

Naši profesionálně vyškolení odborníci vám rádi a s individuální péčí navrhnou koupelnu a toaletu přímo pro vás. Podle vašich potřeb a přání.

Napište si o informace.

Podívejte se naše reference námi realizovaných koupelen.